LEGO Art

Lego City, Creator, Classic, Duplo, Technic, Friends, VIDIYO, DOTS, Ideas, Speed ​​Champions, Architecture, Art, Hidden Side, Harry Potter, Ninjago, Star Wars, Minecraft, Minions, Disney, Movie, Super Mario, DC, Marvel.

Lego je rad stavebnicových produktov, vyrábaných dánskou rodinnou spoločnosťou LEGO Group, ktorej hlavným produktom je pôvodnej série stavebníc, ktoré obsahujú tzv. Lego bricks (malé kocky), ktoré sa dajú ľubovoľne skladať dokopy. Tie sú ešte doplnené nepreberným množstvom rôznofarebných dielikov a množstvom ďalšieho vzájomne kompatibilného materiálu.

S najobľúbenejšie stavebnicou Lego si hrajú tí najmenší od 1,5 roka, dievčatá a chlapci všetkých vekových kategórií a aj dospelí.

Sady LEGO® Art dospelým staviteľom ponúkajú únik od starostí každodenného života a poskytnú úžasný kreatívne zážitok každému, kto sa zaujíma o umenie, hudbu alebo filmy. Od vplyvných umelcov cez známych hudobníkov až po slávnej filmovej postavy, či už zobrazujú čokoľvek, zberateľské stavebnice LEGO Art budú skvelým doplnkom doma aj v kancelárii. Ku každej sade dostanete informačnú brožúrku, a navyše si k stavaniu môžete pustiť hudobný sprievod, ktorý vás ešte viac vtiahne do tvorenia.